Bağımsız sektör portalımıza hoşgeldiniz. Firmanızı kaydetmek için ÜYE OL linkine tıklayabilirsiniz. Kullanıcı adınız ve e-posta adresinizin onaylanmasının ardından FİRMANIZI EKLEyebilirsiniz. Girmiş olduğunuz firma bilgileri, ürünler ve fotoğraflar editör ekibimiz tarafından kontrol edilerek yayına alınacaktır.
Üyelik ÜCRETSİZDİR.
Portalımız Hakkında
Fuar ve Etkinlikler

Bursa Mobilya

Nüfusu 2007 sayımına göre yaklaşık olarak 1.800.000 olan Bursa Türkiyenin 4. büyük şehridir. Güney marmarada yer alan Bursa Mobilya üretiminde en baş sıralardadır. İnegöl Mobilya yı da içinde barındırır. Hem ekonomik hem de tarihi zenginlikleriyle de büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda Türkiyenin en gelişmiş sanayi bölgelerinden birisidir.

2005 senesinde Bursa ilk ve tek kalite belgeli büyükşehir olmuştur. Şehirin üniversitesi olan Uludağ Üniversitesi 1975 yılında kurulmuştur. İçerisinde bir çok turistik yer barındırır. Uludağ, gölyazı, mudanya, cumalıkızık, ulu cami bunlardan bir kaçıdır.

Şehrin eski adı yunancadan gelen Prussa dır. Bursa Milattan önce 4000 li yıllarda da çeşitli yerleşimlere sahiptir. Şehirde onlarca türbe bulunmaktadır. Bursanın sanayisi oldukça gelişmiştir. Ağaçlık alanda oldukça fazla olduğundan Bursa Mobilya cılık ileri seviyededir. İnegöl Mobilya Fuarı bu şehirde kurulmuştur.

Google Ziyaretçileri
  • hilda mobilya ınegöl
  • * bursa mobilya
  • Bursa Mobilya Mobilya
  • HİLDA MOBİLYA BURSA İNEGÖL
  • ulu mobilya

Ayrıca İlginizi Çekebilir:

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

oyyla.com
03 Ağustos 2009 - 09:50

Bursa Mobilya…

Nüfusu 2007 sayımına göre yaklaşık olarak 1.800.000 olan Bursa Türkiyenin 4. büyük şehridir. Güney marmarada yer alan Bursa Mobilya üretiminde en baş sıralardadır. İnegöl Mobilya yı da içinde barındırır….