Bağımsız sektör portalımıza hoşgeldiniz. Firmanızı kaydetmek için ÜYE OL linkine tıklayabilirsiniz. Kullanıcı adınız ve e-posta adresinizin onaylanmasının ardından FİRMANIZI EKLEyebilirsiniz. Girmiş olduğunuz firma bilgileri, ürünler ve fotoğraflar editör ekibimiz tarafından kontrol edilerek yayına alınacaktır.
Üyelik ÜCRETSİZDİR.
Portalımız Hakkında
Fuar ve Etkinlikler

İnegöl Mobilya Avangarde

Kelime anlamı ile avangarde ilerici sanat akımı denilmektedir. İnegöl Mobilya Avangarde modelleri ile işte tam bu kelimenin anlamını yansıtmaktadır. Çok farklı ve özgün tasarımları ile öne çıkan İnegöl Mobilya Avangarde modelleri büyük ilgi görmektedir. 

Özellikle de Avangarde yatak odası takımları büyük ilgi görmektedir. Bir çok modele Osmanlı döneminden esinlenen motifler yatak odalarını süslerken ayrıca oldukça kullanışlı fonksiyonel özellikler de avangarde yatak odası takımlarını cazip hale getirmektedir. İnegöl mobilya Avangarde salon takımları yine çok tercih edilen modeller arasında öne çıkmaktadır. Değişik renk uyumlarının denendiği modeller büyük ilgi görürken ahşap uyumlu salon avangarde salon takımları da satın alan kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Avangarde yemek odası takımları özellikle de beyaz renge sahip olanları talep toplamaktadır. Beyazın üzerine gümüş işlemeli olan modeller ve değişik tutma aparatlarına sahip takımlar çok beğenilmektedir.

Google Ziyaretçileri
  • inegöl mobilya avangarde
  • ineğol mobıl
  • bursa inegöldeki tüm avangarde mobilya modelleri
  • bursa inegöl mobilyada gardolap fiyatları
  • inegöl mobilya fuarı 2012 fiyatlari

Ayrıca İlginizi Çekebilir:

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz