Bağımsız sektör portalımıza hoşgeldiniz. Firmanızı kaydetmek için ÜYE OL linkine tıklayabilirsiniz. Kullanıcı adınız ve e-posta adresinizin onaylanmasının ardından FİRMANIZI EKLEyebilirsiniz. Girmiş olduğunuz firma bilgileri, ürünler ve fotoğraflar editör ekibimiz tarafından kontrol edilerek yayına alınacaktır.
Üyelik ÜCRETSİZDİR.
Portalımız Hakkında
Fuar ve Etkinlikler

İnegöl Mobilya Çeşitleri

Türkiyedeki mobilya kullanımının hemen hemen hepsini karşılayan İnegöl Mobilya Çeşitleri saymakla bitmez. Bu çeşitlerin içerisinde Modern koltuk takımları ve klasik koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, oturma takımları, çekyatlar ve kanapeler bulunmaktadır. İnegöl Mobilyaları Türkiye halkı tarafından çok beğenilmektedir.

Türkiyedeki mobilya sektöründe İnegöl Mobilya larının payı tek başına yüzde 35 lere çıkmıştır. İnegölde imal edilen mobilyaların gerek kalitesi gerekse modelleri çok güzel olduğundan dolayı çok beğenilmektedir. Ayrıca yurt dışından da bu mobilyalara olan talep oldukça fazladır. Üstelik çok hesaplı olan bu mobilyalar gerçekten dört dörtlüklerdir. İlçede bir çok fabrikanın bulunması hesaplı mobilya üretilmesinin ana nedenlerinden birisidir.

Google Ziyaretçileri
  • inegöl mobilya çekyat modelleri
  • inegöl çekyat modelleri
  • inegöl çekyat fiyatları
  • inegol mobilya çekyat
  • ınegol mobılya çekyat fıyatları

Ayrıca İlginizi Çekebilir:

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

oyyla.com
31 Temmuz 2009 - 01:08

İnegöl Mobilya Çeşitleri…

Türkiyedeki mobilya kullanımının hemen hemen hepsini karşılayan İnegöl Mobilya larının bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlerin içerisinde Modern koltuk takımları ve klasik koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek od…

[...] İnegöl’ün meşhur Osmanbey caddesi üzerinde bulunan çok sayıda inegöl mobilyacıları ve inegöl mobilya çeşitleri gezerek başlayın. Hemen karar vermeyin Çünkü İnegöl’de gezecek çok mağaza görülecek [...]