Bağımsız sektör portalımıza hoşgeldiniz. Firmanızı kaydetmek için ÜYE OL linkine tıklayabilirsiniz. Kullanıcı adınız ve e-posta adresinizin onaylanmasının ardından FİRMANIZI EKLEyebilirsiniz. Girmiş olduğunuz firma bilgileri, ürünler ve fotoğraflar editör ekibimiz tarafından kontrol edilerek yayına alınacaktır.
Üyelik ÜCRETSİZDİR.
Portalımız Hakkında
Fuar ve Etkinlikler

İnegöl Mobilyası Yıldızlaşıyor

inegol mobilyasi İnegöl Mobilyası Yıldızlaşıyorİnegöl mobilyası artık bir marka haline gelmiştir. Fakat tüm İnegöl mobilyacılarının asıl hedefi İnegöl’ü bir dünya markası haline getirmektir. Bu da düzenlenen fuarlar sayesinde olacaktır. Başarısını Ar-Ge çalışmalarına borçlu olan İnegöl Mobilyası, mobilyadaki farklılığını göze ve zevke hitap eden tasarım ve kalitesiyle ortaya koymasına bağlıyor. Mobilya sektörüne özel bir önem veriliyor, böylece İnegöl Mobilyası yıldızlaşıyor…

İnegöl mobilyası sektörünün Ar-Ge ve markalaşma konusunda yaptığı yatırımlar, değişim ve dönüşüme sürekli katkı sağlıyor. Türkiye’nin toplam mobilya pazarında İnegöl’ün payı kendi başına %35′lere ulaşmıştır. Bunu şöyle açıklayabiliz; Türkiye’de mobilya üretimi yapılan iller arasında Ankara/Siteler, İstanbul/Modoko-Masko, Bursa/ İnegöl Mobilyası ve Kayseri geliyor. Dört tarafı ormanlarla çevrili İnegöl’de ağaç işçiliği 100 yıllık bir geçmişe sahiptir. Bu da İnegöl mobilyası’nın bu gün hak ettiği yerde olmasını sağlıyor. İnegöl Mobilya Fuarı MODEF in de katkısı tartışılmaz.

İnegöl’de üretilen inegöl mobilyası’nın hem kaliteli oluşu, hem de hesaplı olmasından dolayı Türkiye ve yurt dışından talepleri artırıyor. İnegöl Mobilyası hesaplı oluşunun ana nedeni İnegöl’ün ham madde üretiminin merkezi oluşudur. İnegöl’ün sunta çeşitleri kumaş, sünger ve cam üreten fabrikalar olması esnafımızın kaliteli ve hesaplı mobilya üretmesinin en büyük özelliğidir.

İnegöl Mobilyası ile ilgili daha detaylı ve geniş bilgileri günden güne platformumuzda paylaşıyor olacağız. İnegöl Mobilyası nın nabzı burada atacak.

İnegöl mobilyası örnekleri :

inegol mobilyasi 2 300x143 İnegöl Mobilyası Yıldızlaşıyor

Google Ziyaretçileri
  • bursa hesaplı mobilya
  • bursa hesapli mobilyacilar
  • bursa inegöl mobilyalara
  • eskişehir doğtaş mobilya
  • hesaplı mobilya bursa

Ayrıca İlginizi Çekebilir:

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

oyyla.com
04 Ağustos 2009 - 19:45

İnegöl Mobilyası, İnegöl Mobilyacıları…

İnegöl Mobilyası, İnegöl Mobilyacıları…